Пошук

Вхідні двері

Призначення
Відкриття
Розмір
Уцінені

МДФ двері

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ДВЕРЕЙ ІЗ МДФ: ЩО ЦЕ ЗА ВИД І ЧИ ВАРТО ЇХ КУПУВАТИ


Вхідні двері в квартиру справедливо вважаються візитною карткою будинку. Зайшовший в оселю завжди оцінює статус і достаток господарів по її зовнішньому вигляду. Надійність, міцність і краса - основні вимоги власників житла. Одним з найбільш популярних видів дверей сьогодні є вироби з МДФ. Що це за вид і в чому полягають особливості матеріалу? Це питання стає ключовим при виборі якісного товару, бо серед широкого асортименту моделей можна вибрати як справді вартісні зразки, так і зовсім недовговічні.

ОСОБЛИВОСТІ МАТЕРІАЛУ

В першу чергу розглянемо, що з себе представляє сам матеріал МДФ. Розшифровується така назва, як мілко-дисперсійна фракція. Іншими словами, це деревоволокниста плита середньої щільності, яка складається з древесної стружки дрібної дисперсності. Завдяки впливу високої температури та сильного тиску преса сировина стискається до утворення щільного і досить міцного матеріалу.

Сьогодні МДФ - це відмінна альтернатива натуральному масиву дерева.

Для того щоб стружка щільно з'єдналася в пласт МДФ, додатково як клей використовуються карбамідні смоли з додаванням меламіну. Завдяки цьому вдається знизити кількість шкідливих виділень при термічній обробці. Таким чином, матеріал є цілком натуральним і безпечним.
МДФ-панелі заведено вважати гарною заміною натуральному дереву, яка є легшою й економнішою.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Сьогодні МДФ активно використовується в різних сферах виробництва. Настільки широку його поширеність можна пояснити цілим переліком переваг.

Переваги виробів з МДФ:

 • Легкість. Завдяки матеріалу вдається значно полегшити конструкцію дверей, що дозволяє встановлювати такі вироби навіть в отворах з тонкими перегородками.
 • Міцність. Попри те що МДФ це по суті спресована стружка, він дуже міцний і здатний протистояти навіть точковим ударам. Чим товстіше лист, тим сильніше виявляється ця якість.
 • Вартість. У порівнянні з натуральним масивом дерева ціна таких виробів набагато нижче. До того ж в більшості випадків співвідношення вартості і якості є оптимальним. Конкретна ціна встановлюється з урахуванням зовнішнього облицювання.
 • Вологостійкість. Завдяки спеціальним добавкам вдається домогтися опору поверхні вологи в помірній кількості. Основну роль в цьому питанні відіграє поверхнева обробка декоративним облицюванням.
 • Довговічність. Плита не піддається гниттю і не втрачає своїх властивостей протягом довгих років. Реставрувати її важче, ніж дерев'яну, але цілком можливо замаскувати дрібні дефекти.
 • Зносостійкість. Відмінно переносить вплив зовнішніх факторів, в тому числі механічне, наприклад, подряпини й затирання.
 • Ізоляція. Відрізняється досить хорошими показниками звукоізоляції навіть при невеликій товщині. Також МДФ здатний утримувати тепло в приміщенні.
 • Термостійкість. Деякі види матеріалу не бояться навіть високих температур. Термічні перепади також не страшні, аж до сильних морозів.

Недоліки вхідних дверей з МДФ:

 • можуть загорятися при контакті з іскрою і вогнем;
 • при високій вологості та прямому контакті з водою можуть розбухати й псуватися;
 • тонкі плити легко проломити;
 • товсті двері з хорошим покриттям стоять вельми дорого, прирівнюючи до натурального дерева.

ЯК ВИБРАТИ ЯКІСНІ МДФ-ДВЕРІ


Двері МДФ хороші тим, що вони доступні практично в будь-якій ціновій категорії. При цьому часто їх вартість безпосередньо пов'язана з якістю. Це обумовлено тим, що на цей показник впливає товщина матеріалу, наповнення полотна, його конфігурація і зовнішня обробка.

У будь-якому випадку для покупця МДФ-дверей - це кращий вибір у будь-яке житло. Завдяки своїй різноманітності моделей і цінових категорій кожен зможе підібрати для себе найбільш особливий варіант.

 

Броньовані двері з товщиною металу від 2 мм

Вхідні двері в будинок