Пошук

Вхідні двері

Призначення
Відкриття
Розмір
Уцінені

Вхідні двері

Інтернет-магазин mirdverey.com.ua пропонує купити вхідні двері від ліпших виробників за кращими цінами. Скористайтеся зручними фільтрами, щоб швидко обрати потрібний варіант з каталогу.

КАТАЛОГ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ: КУПИТИ ВИРОБИ КРАЩИХ ВИРОБНИКІВ

Для жителів Київа вхідні двері доступні до покупки як зі складу-магазину «MEXIN», так і на сайті «Mirdverey.com.ua». В електронному каталозі компанії розміщені найбільш популярні моделі від кращих виробників України та Китаю.

Ми пропонуємо купити вхідні двері наступних брендів:

  • «MEXIN». Брендовий світовий виробник. Дуже якісна продукція. Кращі двері у свому ціновому сигменті для приватного будинку – використовують інноваційні технології, надійність і доступність.
  • «Міністерство дверей». Колекція вхідних дверей середнього сигменту – найвигідныше рішення по ціні та якості для квартир.
  • «VERY DVERY». Колекції вхідних дверей п'ятьох цінових категорій – серія VIP, VIP+ Стандарт, VIP+ Преміум, Еліт та серія Еліт Mottura. Естетичні сталеві двері. Можуть бути з хромованими молдингами і дзеркальними вставками.
  • «Traddor». Вхідні двері низької цінової категорії. Найбільш вигідна вартість, що дозволяє істотно заощадити. 
  • «Двері оптом». Найдишевші двері. Популярні для забудовників, прорабів, ОСББ.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

Вхідні двері при кваліфікованому виборі та, що важливо, правильній установці, будуть не тільки елегантно виглядати, але і виконувати захисну та шумоізоляційну функцію. В першу чергу потрібно звернути увагу на наступні параметри:

  • товщина металевого листа. На перший погляд - чим грубше, тим надійніше. Але є тонкощі: надто важкі двері можуть надавати надмірний вплив на стіну. Ми рекомендуємо двері, у виробництві яких використовуються сталеві листи товщиною від 1,2 мм;
  • замки. Наявність кількох замків різних систем, значно підвищить її стійкість до злому;
  • призначення двері в залежності від того, де вона буде встановлена: вулична або внутрішня;
  • тип оброблення всередині й зовні - метал або МДФ.

Металеві двері українського виробництва заслуговують найпильнішої уваги. Безумовно, хороший модельний ряд «VERY DVERY»: товста сталь, подвійний та потрійний контур ущільнення по периметру полотна, замки високого класу захисту, якісна і красива обробка, посилення ребрами жорсткості та проти знімними штирями. Більш бюджетний варіант - «Міністерство дверей»: трохи тонше, трохи менше додаткових елементів, тому і дешевше.

Китайські вхідні двері - цілком прийнятний варіант. Частина з наявних в нашому асортименті моделей можуть розглядатися як тимчасові (серія Економ): в них не дуже товста сталь, один замок, недороге покриття. Але більшість моделей має високі показники якості та забезпечення безпеки, підходять для постійного використання у квартирі або приватному будинку. При цьому досить низька вартість таких виробів робить їх доступними кожному. Зверніть увагу, є моделі для установки в широкий отвір або під'їзд. Окремо виділяються двері ТМ «MEXIN»: - сертифіковані, пожежостійкі EI-30, енергозаощаджувальні (утеплені піною), iso 9001:2000.

ЯК КУПИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ?

В інтернет-магазині mirdverey.com.ua можна купити вхідні двері максимально вигідно і в найкоротший термін. До ваших послуг доставка й установка по Києву та області. В інші регіони відправляєм транспортними компаніями. Для оформлення замовлення заповніть форму на товарі або зателефонуйте  0995506762.

Наші фахівці можуть здійснити всі виміри та установку дверей. Звертайтеся!