Пошук

Вхідні двері

Призначення
Відкриття
Розмір
Уцінені

Епіцентр дверей - Метал-Метал

ВХІДНІ ДВЕРІ ПОВНІСТЮ МЕТАЛЕВІ – МЕТАЛ-МЕТАЛ

Найбільш практичними вхідними дверима є металеві двері які з зовнішньої й з внутрішньої сторони абсолютно металеві. Вони не бояться дощу, стійкі до подряпин та ультрафіолету. Більшість дверей метал-метал вітчизняного виробництва без узорні, тобто не мають малюнку (сплошний лист), або виготовляються з елементами ковки, та зі склом. Імпортні двері, – переважно на нашому ринку китайські двері, виготовляються на більш сучасному обладнані й за допомогою преса створюють візерунок.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ

Зазвичай цілком металічні двері метал-метал йдуть стандартної покраски: RAL 8017 (шагрень) й порошкової фарби Антик. Технічні двері або до підвалу можуть бути пофарбовані взагалі ґрунтовкою. А ось двері під ПВХ плівку потребують дорогого сучасного обладнання, щоб наклеїти плівку й не запустити повітря. Такі двері перетворюють зовній вигляд з залізних на дерев'яні. Погляньте двері світового бренду Mexin.

ЯК ВИБРАТИ ЯКІСНІ ДВЕРІ МЕТАЛ-МЕТАЛ

Спочатку потрібно визначитись де будуть стояти двері: чи то на вулиці, чи то всередині приміщення. Знаючи цю особливість необхідно підібрати відповідне покриття дверей. Далі дивимось на такі характеристики:

  • Метал – чим грубший тим краще, але в міру. Для тимчасових дверей вистачить тонкий. Тільки при необхідності ремонту, занадто тонкий метал, підварити складно.
  • Утеплювач – надзвичайно важливий компонент для дверей в жилих приміщеннях. Зокрема для вхідних дверей в будинок, щоб зимою не мокріли.
  • Фурнітура (замок, ручка, вічко) – чим якісніша, тим довше буде служити. Й важче відімкнути для злодія.

Варто зазначити:

      - Сталеві двері метал-метал не дають на стільки гарну шумоізоляцію, як вхідні двері з мдф накладками.

      - Двері з МДФ не люблять вологу.

      - Залізні двері з ребрами жорсткості - це прямі містки холоду.

 

Для додаткової інформації зверніться до наших консультантів. І ми допоможемо підібрати найбільш вдалий варіант.

 

СПОСОБИ ЗАМОВИТИ МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ В ЕПІЦЕНТРІ «СВІТУ ДВЕРЕЙ»

  1. У картці товару заповніть форму заявки.

  2. Зателефонуйте по номерах телефонів зазначених у контактах.

  3. Замовте зворотний дзвінок.

Перегляньте: